журi конкурсу

худрук конкурсу

ТЕЙЛОР КАТЕРИНА

Тейлор Катерина

Менеджер культурних проектів з сучасного мистецтва. Співзасновник київської Платформи для Сучасного Мистецтва, РСА агентства з питань управління культурними проектами Art Management і креативного хаба Port.

Видавець книжки Euromaidan — History in the Making.

Працює у тісній взаємодії з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку, Ощадбанком, Британсько-українською торговою палатою, Всесвітньою продовольчою програмою ООН в Україні та веде корпоративні і приватні колекції.

Експертна рада

НАТАЛIЯ КОШОВА

НаталIя Кошова

директор з маркетингу та e-commerce COMFY

Понад 17 років працює в сфері маркетингу, з них 15 — у рітейлі. У 2005 р. очолила проект по розробці бренду та виведенню на ринок мережі магазинів побутової техніки та електроніки COMFY. За чотири роки мережа стала лідером на висококонкурентному ринку, задавши нові стандарти в маркетингу, в рітейлі. У 2009 р., незважаючи на кризу, COMFY представила споживачеві новий формат і збільшила свою частку на ринку вдвічі. Під керівництвом Наталії в 2010 р. маркетинг-команда СOMFY здобула премію X-ray Marketing Award в номінаціях «Start-up року», «Маркетинг-стратегія року» і «Відкриття року».

З 2010 р. Наталія входить до списку топ-10 кращих маркетинг-директорів України за версією журналу MMR. В останні кілька років компанія успішно трансформувалася, ставши першим в Україні мультиканальним рітейлером. З 2014 року Наталія очолює стратегічний для компанії напрямок e-commerce. За цей час COMFY двічі став кращим спеціалізованим мультиканальним рітейлером за версією конкурсу E-commerce Awards. Інтернет-магазин COMFY увійшов в топ-10 найбільших магазином за обігом в Інтернеті.

КАРПАНЬ ВАЛЕРIЯ

Карпань валерiя

Культуролог, менеджер з культурних проектів Art Management та Platform for Contemporary Art (PCA), куратор виставок, координатор проектів Port сreative hub.

Куратор фестивалю сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project 2012 і благодійного аукціону «Мистецтво, що рятує».

Автор художніх робіт в публічному просторі, викладач і координатор програм PinchukArtCentre.

ЩЕРБЕНКО МАРИНА

щербенко марина

Куратор художніх виставок, арт-консультант.

В 2008 році відкрила Bottega Gallery, в 2012-му — «Щербенко Арт Центр», в 2014-му розпочав роботу інтернет-магазин bottega-store.com.

З 2009 року Марина проводить конкурс молодих художників «МУХи».

В червні 2014 року Bottega Gallery вперше приймала участь в міжнародному арт-ярмарку Art Vilnius 2014.

Журi конкурсу

ОКСАНА БАРШИНОВА

Оксана Баршинова

Мистецтвознавець, завідуюча відділом мистецтв XX — початок XXI століття у Національному художньому музеї України, викладач Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Куратор виставок: «Українська Нова хвиля» (2009, НХМУ), «Гнилицький. Cadavre exquis» (2011, у співпраці з Лесею Заяць, НХМУ), «Міф «Українське барокко» (2012, у співпраці з Галиною Скляренко, НХМУ), «Гнилицький. Вулиця Дарвіна» (2012, у спрівпраці з Лесею Заяць, ЕрміловЦентр, Харків), «Гонки з часом. Мистецтво другої половини ХХ ст.» (2013, НХМУ), «ДонКульт. Візуальна програма» (2014 - 2015, у спрівпраці з Дмитрієм Гольцем, Київ-Львів) і персональних проектів сучасних митців в НХМУ.

АРТУР ВАБИК

Артур Вабик

Митець, куратор, письменник і дослідник вуличної культури.

Видавець коміксів і фантастичної літератури.

З кінця дев’яностих років пов'язаний з вуличним мистецтвом, автор численних інсталяцій і проектів в публічному просторі.

ЛIЗАВЕТА ГЕРМАН

Лiзавета герман

Мистецтвознавець, арт-критик, куратор художніх виставок, співзасновниця платформи «Відкритий Архів», упорядник книг з історії мистецтва.

СЕРГIЙ ВОВК

СергIй Вовк

Засновник і куратор освітніх програм в Kyiv Academy of Media Arts.